Apartament

Pokoje parterowe, dwie dwuosobowe sypialnie, obszerny salon z wyjściem na taras, aneks kuchenny, telewizor. Doskonały pokój dla osób planujących dłuższy, rodzinny wyjazd.

STUDIO CZTEROOSOBOWE

Pokoje zlokalizowane na pierwszym piętrze, dwie dwuosobowe sypialnie - w jednej z nich salonik z wyjściem na balkon. Oddzielne pomieszczenia na łazienkę i toaletę. Z balkonu widok na ogród oraz jezioro. Idealne dla większych rodzin.

Pokój dwuosobowy

Pokoje dzienne zlokalizowane na pierwszym piętrze. Łóżka pojedyncze, biurko, czajnik bezprzewodowy, łazienka. Idealny dla gości indywidualnych, małżeństw oraz przedstawicieli handlowych.

STUDIO DWUSOBOWE

Pokoje parterowe z dwuosobową sypialnią, salonikiem oraz toaletą przystosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Ułatwienia architektoniczne takie jak szersze korytarze sprawiają, iż jest to pokój idealny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, starszych oraz z innymi dolegliwościami.

POKÓJ CZTEROOSOBOWY

Pokoje dzienne zlokalizowane na pierwszym piętrze. Łóżka pojedyncze, biurko, czajnik bezprzewodowy, łazienka. Doskonały dla osób szukających komfortowych warunków oraz niewygórowanych cen.

POKÓJ CZTOROOSOBOWY W STANDARDZIE MŁODZIEŻOWYM

Pokoje umieszczone na pierwszym piętrze, z wyjściem na balkon, oddzielną łazienką, przestronne i wygodne z łóżkiem piętrowym. Idealne dla zorganizowanych grup dziecięcych i młodzieżowych.

POKÓJ JEDNOOSOBOWY

Kameralny pokój indywidualny z łazienką, idealny dla przedstawicieli handlowych oraz osób szukających ciszy i spokoju.